Páči sa Vám tento príspevok ?

Zdieľajte tento obsah so svojimi priateľmi

Počet návštev

Dnes3
Včera26
Tento týždeň29
Tento mesiac238
Všetky návštevy135895

 


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesModifications & repairs by:
   
Once
Pozvánka - organizačné pokyny
Utorok, 19 Máj 2015 20:47

Milé kolegyne, kolegovia, vážené partnerské organizácie a spoločnosti .

Rieka času je veľmi rýchla a skutočne neopakovateľná. Pevná zem prináša stabilitu a  istotu. vybudovaným ostrovom pre klinickú logopédiu na Slovensku je aj 8.ročník našej medzinárodnej konferencie. Okružné putovanie miestami konania, sa vracia na východ Slovenska. Podtatranský kraj si zaslúži našu spoločnú návštevu. Relax a psychohygiena, priateľské podanie ruky, úsmev a vzájomný rozhovor, možno naším konferenciám doteraz chýbali. Klinická logopédia je interdisciplinárny zdravotnícky odbor a poskytuje pomoc našim pacientom formou jedinečných terapií. Kde však máme naberať silu, ktorú každý deň rozdávame v našich ambulanciách? Diagnosticky zhrnuté, je čas byť sami sebe na chvíľu pacientmi, v opatere čarokrásnej prírody, množstva oddychových aktivít, dobrého slova a širokého srdca organizátorov konferencie. Preto Vás pozývame na terapiu našou konferenciou, ktorá sa môže aplikovať len spoločnou pozitívnou myšlienkou jej účastníkov.

Váš organizačný výbor 8. klinicko logopedických dní

 

 


 

Organizačné pokyny , bohužiaľ byrokratické :

 • Vyplniť a poslať „ Záväznú prihlášku na 8. medzinárodnú konferenciu... , formulár „Pasívna účasť“.
 • Uhradiť poplatok, podľa Vami vyplnenej tabuľky formulára, čo najskôr, aby ste neprišli o príslušný benefit .
 • Kompletnú stravu a cofee breaky, konferenčné materiály a darčeky, účasť na prezentačnej výstave partnerských firiem, účasť na spoločenskom večeri, a udelenie kreditov kontinuálneho vzdelávania, má každý účastník zahrnutý v zaplatenom konferenčnom poplatku
 • Prednášajúci účastníci odborného programu konferencie neplatia konferenčný poplatok a vlastné ubytovanie . Partnerské organizácie a vystavovatelia majú svoje podmienky účasti v reklamno obchodných zmluvách.
 • Všetci pasívni účastníci si platia zľavnené ubytovanie v cene 30,-EUR/noc osoba. Platí to pre ubytovanie z 23. na 24., na 25. a na 26.09.2015. Nahlasuje sa každý pasívny účastník individuálne na recepcii : tel.:00421-53-4433663, 4433633, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , s heslom „8. konferencia klinických logopédov“
  ( máte aj možnosť požiadať recepciu, s kým chcete byť ubytovaní ).
 • Ubytovanie je v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky - nie na všetkých izbách. V hoteli je Wi-Fi free pripojenie. Cena prístelky je 21,-EUR a miestny poplatok je 0,50-EUR osoba/deň. Máte možnosť sa ubytovať aj so svojím domácim zvieratkom v cene príplatku 10,-EUR/deň
 • Všetky ceny ubytovania Vám ponúkame aj pre Vašich rodinných príslušníkov a priateľov v uvedených termínoch. Odporúčame Vám však včasnú rezerváciu, aby Vaše požiadavky boli čo najlepšie naplnené. Platbu urobte priamo na č. účtu : 0101378440/0900, názov účtu: Čingov-Tour, spol. s r.o., VS: 240915, KS: 0308, 
  ŠS: 2425092015 .
 • Každý účastník konferencie, ubytovaný v komplexe Hotela Čingov, má v cene voľný vstup do relax centra s bazénom, počas svojho pobytu.
 • Ponuka dopravných služieb: v prípade Vášho dostatočného záujmu budú v Spišskej Novej Vsi na vlakovej stanici ( blízko je aj autobusová stanica ) pristavené vozidlá, ktoré Vás dopravia do Hotela Čingov. Cena je 5,-EUR za osobu ( Váš záujem o túto službu musíte vopred nahlásiť e-mailom na kontakte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) najneskôr do 10.09.2015. V piatok 25.09.2015 Vás tiež môžeme dopraviť za rovnakých podmienok na stanicu do Spišskej Novej Vsi. Poplatky uhradíte priamo dopravcovi. Podrobnosti a pokyny žiadajte na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Návrh pristavenia vozidiel : vo štvrtok 24.09.2015 o 7.20 hod., a o 9.15 hod. ( k vlakom z východu, KE – príchod do SNV 7.09 hod. a 9.09 hod., k vlakom zo západu príchod do SNV 7.14 hod., a 8.45 hod.. V prípade meškania počkáme max. 30 min.

Návratka – prosím v prípade Vášho záujmu kopírujte, respektíve opíšte do e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Možnosti výletov - nahláste, prosím, záujem / nezáujem najneskôr do 10.09.2015 :

Spišský hrad - Levoča - autobusom - celková cena 100,-EUR bude rozpočítaná medzi záujemcov, t.j. cena na osobu závisí od počtu prihlásených.

Uveďte mám záujem, počet osôb:
nemám záujem:

Tomašovský výhľad - pešo - cca 3 hodinová prechádzka slimačím, pardón – relaxačným
tempom.

mám záujem:
nemám záujem:

 


 

Originálny súbor .doc ( WORD si môžete stiahnuť TU )
  

Posledná zmena na Pondelok, 05 Október 2015 12:31
 

Ďalší reklamní partneri s.r.o. LOGOPETKO a Sekcie klinická logopédia SSO 


 

Reklamný panel