Páči sa Vám tento príspevok ?

Zdieľajte tento obsah so svojimi priateľmi

Počet návštev

Dnes3
Včera33
Tento týždeň67
Tento mesiac36
Všetky návštevy139040

 


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesModifications & repairs by:
   
Once
Vážená obec klinickej logopédie na Slovensku!
Pondelok, 18 Jún 2012 20:20

     O niekoľko málo dní sa už dočkáme vytúženého obdobia dovoleniek a letného leňošenia. Dovoľte mi, v mene našej odbornej spoločnosti, Vám všetkým popriať veľa možností na načerpanie síl do ďalšej Vašej práce. 

     Nie som šaman, aby som Vám zaručil ideál leta so všetkými náležitosťami, ale spolu s „Logopetkom“ sa snažím veľmi pozorne a sústredene počúvať, čo nás v jeseni 2012 čaká. Bude teplo, miestami až trópy, s rýchlym striedaním legislatívnych noviniek !

     Od septembra oblasť zdravotnícku čakajú reakcie na zvýšené tlaky v poisťovniach ( najľahšie je šetriť tam, kto sa nemôže brániť kvôli veľkosti iných ) Zdravotnícke komory na Slovensku zafúkajú do povinného členstva bez iných registračných možností, z ministerského vŕšku sa rozšíri príval legislatívnych zmien a poisťovne zvyšujú platy len niekomu, takže nás prekvapia suchom v našich zmluvách, ba možno až vysušením ...

     Naša odborná spoločnosť sa pripravuje na avizované obdobie s očakávaním ďalších konkrétnych podnetov od svojej členskej základne, ako aj od budúcich nových členov. Čakáme ďalšie prihlášky, možno konečne už aj tú Vašu ...

     Zároveň Vám urgentne pripomíname termín (do 30.6.2012 za 60 EUR, potom 80 až 100 EUR) prihlásenia sa na 59. národný Kongres Slovenskej spoločnosti pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku, ktorý sa bude konať v Prešove 26.-28. septembra 2012  ( viac na www.orlkongres2012.sk ).

     Do ďalšej Vašej pozornosti Vám dávame aj informáciu, že počas konania Kongresu sa zíde na prvé pracovné zasadnutie organizačný výbor 7. klinicko logopedických dní, ktoré sa budú konať 30.5.-1.6.2013 v Banskej Bystrici. Radi privítame Vaše dobré nápady, pomocnú ruku očakávame od krajských odborníkov MZ SR pre klinickú logopédiu, ktorých vyzývame k zabezpečeniu min. 2 prednášok za ich konkrétny kraj. Téma Konferencie 2013 „ LOGOPÉDIA A PRAX „. Čakáme na Vaše prednášky a aktívnu účasť.

 

Pekné a pohodové leto Vám praje
Mgr. Ivan Čabiňák a Logopetko

Posledná zmena na Štvrtok, 06 September 2012 18:24